piątek, kwietnia 13, 2007

maja?!




5 komentarze:

Pakcia pisze...

Ej, genialne!! Jest świetna ostrośc, są kolory, świetne poprostu! No i słodka pszczółka:P

Pakcia pisze...

No poprostu nie moge... to drugie to jak z National Geographic jest... Koniczyna dobra robota!!

Anonimowy pisze...

ja piernicze! ej! świetne:) wymiatasz;)) a co do tego Adasia to pamiętam jak go... skręcałaś:D:D:D

Anonimowy pisze...

O jaaa.Kaska szalejesz :d Jestesm pod wrazeniem..świetne ujecie :D mi by pewnie ta pszczólka dawno odleciała :) Do gazety jakiejsc trza dac :D

urbanpl pisze...

Heh, a co by było jakby cię użądliła? Zbliżenie jakbyś jej zdjęcie portretowe robiła :)