niedziela, maja 25, 2008

wiosna :D






kiedy robiłam te zdjęcia myślałam tylko o jednym... a mianowicie: jeszcze kilaka tygodni do wakacji... :D czyli do wolności...
środa, maja 14, 2008

salamandra



poniedziałek, maja 05, 2008

wycieczka na leskowiec...




zielony szlak: z Andrychowa na Leskowiec

trochę padało...

kiedy zobaczyłam tą tabliczkę to myślałam że zwariuje ze szczęścia... xD


i dalej w drogę...

wreszcie...

niebieski szlak: z Leskowca do Wadowic...
nienawidzę tej miejscowości ale za to mają fajne skrzynki na listy