skip to main
|
skip to sidebar
Collide
niedziela, maja 25, 2008
wiosna :D
niedziela, maja 25, 2008 |
Autor: Kaśka
|
Edytuj post
kiedy robiłam te zdjęcia myślałam tylko o jednym... a mianowicie: jeszcze kilaka tygodni do wakacji... :D czyli do wolności...
6 komentarze
środa, maja 14, 2008
salamandra
środa, maja 14, 2008 |
Autor: Kaśka
|
Edytuj post
2 komentarze
poniedziałek, maja 05, 2008
wycieczka na leskowiec...
poniedziałek, maja 05, 2008 |
Autor: Kaśka
|
Edytuj post
zielony szlak: z Andrychowa na Leskowiec
trochę padało...
kiedy zobaczyłam tą tabliczkę to myślałam że zwariuje ze szczęścia... xD
i dalej w drogę...
wreszcie...
niebieski szlak: z Leskowca do Wadowic...
nienawidzę tej miejscowości ale za to mają fajne skrzynki na listy
7 komentarze
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
o mnie
Kaśka
Wyświetl mój pełny profil
Archiwum bloga
►
2009
(8)
►
grudnia
(1)
►
września
(1)
►
maja
(1)
►
marca
(3)
►
lutego
(2)
▼
2008
(15)
►
grudnia
(1)
►
października
(2)
►
września
(1)
▼
maja
(3)
wiosna :D
salamandra
wycieczka na leskowiec...
►
kwietnia
(1)
►
marca
(4)
►
stycznia
(3)
►
2007
(63)
►
grudnia
(1)
►
listopada
(3)
►
października
(2)
►
września
(4)
►
sierpnia
(1)
►
lipca
(2)
►
czerwca
(2)
►
maja
(8)
►
kwietnia
(13)
►
marca
(12)
►
lutego
(13)
►
stycznia
(2)
►
2006
(5)
►
grudnia
(2)
►
września
(2)
►
sierpnia
(1)
Links
Google News