czwartek, listopada 29, 2007

oczko...



jedno zdjęcie w 2-óch wersjach :D
(nie mogłam się zdecydować które lepsze)
niedziela, listopada 25, 2007

nie mam pomysłu na tytuł... ^^



piątek, listopada 23, 2007

Moon^^



"...Noc, a nocą gdy nie śpię
Wychodzę choć nie chcę spojrzeć na
Chemiczny świat, pachnący szarością
Z papieru miłością..."