Heh, pomysłowe, nie powiem :D Zarzuć w wyższej jakości to nada się świetnie na tapetę :P
Tfu, nie jakości a rozdzielczości :D
:) bardzo ciebae :)
ooo wow..hmm, co tu dużo pisac, swietne fotki:D bardzo mi sie podobają:*
owow no no no zajefaje fotosy!! No cool!!! :*:*:* Pozdro :*
Nie no jak w innym świecie:) Świetne:D
ZAJEBIASZCZE!! (cooo? :D) naprawde.. super :)
Prześlij komentarz
7 komentarze:
Heh, pomysłowe, nie powiem :D Zarzuć w wyższej jakości to nada się świetnie na tapetę :P
Tfu, nie jakości a rozdzielczości :D
:) bardzo ciebae :)
ooo wow..
hmm, co tu dużo pisac, swietne fotki:D
bardzo mi sie podobają:*
owow no no no zajefaje fotosy!! No cool!!! :*:*:* Pozdro :*
Nie no jak w innym świecie:) Świetne:D
ZAJEBIASZCZE!! (cooo? :D) naprawde.. super :)
Prześlij komentarz