czwartek, listopada 29, 2007

oczko...



jedno zdjęcie w 2-óch wersjach :D
(nie mogłam się zdecydować które lepsze)

8 komentarze:

islabonita pisze...

MMMMmmmmm xD Czy ja już tego gdzieś nie widziałam? :D heh nie no ale zdjęcia fajne :))

Pakcia pisze...

Oooo:) widze, że moda na oczka wraca;P Zielone lepsze^^

Anonimowy pisze...

Drugie lepsze ;)
Super poprzednie fotki
pozdro;*

Anonimowy pisze...

a mi sie bardziej podoba to pierwsze, jest cieplejsze:)) pozdro:*

Anonimowy pisze...

mi też bardziej podoba sie to 1 ;)
ale to 2 też niczego sobie xD
:*

Anonimowy pisze...

zapomniałam te to ja:P

urbanpl pisze...

Heh, widzę że sprowokowałem twoje oky moim okem :D Oka się szybko rozprzestrzeniają! BTW fajne fotki xD [druga lepsza]

Anonimowy pisze...

mogłas dodac jeszcze nie przerobione i byłoby łatwiej ocenic :P to 1 lepsze bo 2 wygląda jak oko trupa ! :P