MMMMmmmmm xD Czy ja już tego gdzieś nie widziałam? :D heh nie no ale zdjęcia fajne :))
Oooo:) widze, że moda na oczka wraca;P Zielone lepsze^^
Drugie lepsze ;)Super poprzednie fotki pozdro;*
a mi sie bardziej podoba to pierwsze, jest cieplejsze:)) pozdro:*
mi też bardziej podoba sie to 1 ;)ale to 2 też niczego sobie xD:*
zapomniałam te to ja:P
Heh, widzę że sprowokowałem twoje oky moim okem :D Oka się szybko rozprzestrzeniają! BTW fajne fotki xD [druga lepsza]
mogłas dodac jeszcze nie przerobione i byłoby łatwiej ocenic :P to 1 lepsze bo 2 wygląda jak oko trupa ! :P
Prześlij komentarz
8 komentarze:
MMMMmmmmm xD Czy ja już tego gdzieś nie widziałam? :D heh nie no ale zdjęcia fajne :))
Oooo:) widze, że moda na oczka wraca;P Zielone lepsze^^
Drugie lepsze ;)
Super poprzednie fotki
pozdro;*
a mi sie bardziej podoba to pierwsze, jest cieplejsze:)) pozdro:*
mi też bardziej podoba sie to 1 ;)
ale to 2 też niczego sobie xD
:*
zapomniałam te to ja:P
Heh, widzę że sprowokowałem twoje oky moim okem :D Oka się szybko rozprzestrzeniają! BTW fajne fotki xD [druga lepsza]
mogłas dodac jeszcze nie przerobione i byłoby łatwiej ocenic :P to 1 lepsze bo 2 wygląda jak oko trupa ! :P
Prześlij komentarz