O moja piosenka:D (tzn jedna z moich piosenek hehe..) Wczoraj był czadowy księżyc. Fotka fajna
oo..ale sliczne...ten dach..super :*
ooooojj piękne kaisu ;)do do zbaczenia jutro;)
Mi to się kojarzy raczej z "Jest juz ciemno, ale wszystko jedno..." :P Fajny klimat, taki mroooczny;>
hmm nie wiem co to jest ... wygląda jak ksiezyc i rysy na szkle - pazurami
bardzooo fajna fotka :))
Hmmmm... Kompozycja niejednostajna, aczkolwiek nieco kontrastowa. Reasumując, zdjęcie posiada bardzo ciekawą fakturę w postaci dachu i geometrycznie niesymetryczne przedstawienie jedynego naturalnego satelity ziemi. Krótko - zajebiste :D
Prześlij komentarz
7 komentarze:
O moja piosenka:D (tzn jedna z moich piosenek hehe..) Wczoraj był czadowy księżyc. Fotka fajna
oo..ale sliczne...ten dach..super :*
ooooojj piękne kaisu ;)
do do zbaczenia jutro;)
Mi to się kojarzy raczej z "Jest juz ciemno, ale wszystko jedno..." :P Fajny klimat, taki mroooczny;>
hmm nie wiem co to jest ...
wygląda jak ksiezyc i rysy na szkle - pazurami
bardzooo fajna fotka :))
Hmmmm... Kompozycja niejednostajna, aczkolwiek nieco kontrastowa. Reasumując, zdjęcie posiada bardzo ciekawą fakturę w postaci dachu i geometrycznie niesymetryczne przedstawienie jedynego naturalnego satelity ziemi. Krótko - zajebiste :D
Prześlij komentarz