piątek, listopada 23, 2007

Moon^^



"...Noc, a nocą gdy nie śpię
Wychodzę choć nie chcę spojrzeć na
Chemiczny świat, pachnący szarością
Z papieru miłością..."

7 komentarze:

islabonita pisze...

O moja piosenka:D (tzn jedna z moich piosenek hehe..) Wczoraj był czadowy księżyc. Fotka fajna

Anonimowy pisze...

oo..ale sliczne...ten dach..super :*

Anonimowy pisze...

ooooojj piękne kaisu ;)

do do zbaczenia jutro;)

Pakcia pisze...

Mi to się kojarzy raczej z "Jest juz ciemno, ale wszystko jedno..." :P Fajny klimat, taki mroooczny;>

Anonimowy pisze...

hmm nie wiem co to jest ...
wygląda jak ksiezyc i rysy na szkle - pazurami

Anonimowy pisze...

bardzooo fajna fotka :))

urbanpl pisze...

Hmmmm... Kompozycja niejednostajna, aczkolwiek nieco kontrastowa. Reasumując, zdjęcie posiada bardzo ciekawą fakturę w postaci dachu i geometrycznie niesymetryczne przedstawienie jedynego naturalnego satelity ziemi. Krótko - zajebiste :D