sobota, grudnia 08, 2007

ghosts?^^

czwartek, listopada 29, 2007

oczko...



jedno zdjęcie w 2-óch wersjach :D
(nie mogłam się zdecydować które lepsze)
niedziela, listopada 25, 2007

nie mam pomysłu na tytuł... ^^



piątek, listopada 23, 2007

Moon^^



"...Noc, a nocą gdy nie śpię
Wychodzę choć nie chcę spojrzeć na
Chemiczny świat, pachnący szarością
Z papieru miłością..."
środa, października 17, 2007

serducho ^^

poniedziałek, października 08, 2007

??^^

niedziela, września 16, 2007

bridge...

piątek, września 14, 2007

***





piątek, września 07, 2007

Ffff



naprawdę są takie nudne?!
niedziela, września 02, 2007

a któż to? a któż to?

niedziela, sierpnia 12, 2007

Krótka historyja


wtorek, lipca 24, 2007

zachód...






sobota, lipca 21, 2007

..........................................................




czwartek, czerwca 28, 2007

glimmer ^^


poniedziałek, czerwca 11, 2007

listek :D:D:D



Te 2 zdjęcia zrobiłam w brzezinach... na spotkaniu z zakonnicą... Było aż tak ciekawe, że musiałam sobie znaleźć jakieś zajęcie
środa, maja 23, 2007

No i co tu dużo gadać...




niedziela, maja 20, 2007

yeah ^^





Wiem że znowy kwiatki... ale ja poprostuje uwielbiam :D

boring...



No co tu dużo mówić... poprostu nudziło mi się :D:D:D
poniedziałek, maja 14, 2007

przypadek....








środa, maja 02, 2007

...