niedziela, listopada 25, 2007

nie mam pomysłu na tytuł... ^^



7 komentarze:

urbanpl pisze...

Heh, pomysłowe, nie powiem :D Zarzuć w wyższej jakości to nada się świetnie na tapetę :P

urbanpl pisze...

Tfu, nie jakości a rozdzielczości :D

Anonimowy pisze...

:) bardzo ciebae :)

Anonimowy pisze...

ooo wow..

hmm, co tu dużo pisac, swietne fotki:D
bardzo mi sie podobają:*

Anonimowy pisze...

owow no no no zajefaje fotosy!! No cool!!! :*:*:* Pozdro :*

Pakcia pisze...

Nie no jak w innym świecie:) Świetne:D

islabonita pisze...

ZAJEBIASZCZE!! (cooo? :D) naprawde.. super :)