Zielono i naturalnie:) Najlepsze to 3, ale wszystkie są super^^
a nie, sorki, najlepsze 4 od góry, czyli 2 od dołu:P
Noooo wkoncu jakies postępy! Tytuł bardzo dobry a nie" rózyczka hehehehehehehehehe!!!! :P:P:P" tylko"Po deszczu..." Zdjecia bardzo dobre jakosciowo i wogole wizualnie :) -6/6 :))
Fajne fotki, 1 i 3 od góry mi się najbardziej podobają......pozdrawiam i zapraszam do siebie http://urbanPL.blogspot.com
Wszystkie są super:)
Mi się wszystkie podobają:)wika
Mi się podoba ostatnie^^Wesołych Świąt i wesołego kurczaka życzy Anka
Biedny Deszczu co się z nim stało?:DRubon
exxxtra :) widac jak wiosna budzi się do zycia :) Bosko :)
Najlepsze pierwsze dwie ;]Edzio-Pedzio
Prześlij komentarz
10 komentarze:
Zielono i naturalnie:) Najlepsze to 3, ale wszystkie są super^^
a nie, sorki, najlepsze 4 od góry, czyli 2 od dołu:P
Noooo wkoncu jakies postępy! Tytuł bardzo dobry a nie" rózyczka hehehehehehehehehe!!!! :P:P:P" tylko"Po deszczu..." Zdjecia bardzo dobre jakosciowo i wogole wizualnie :) -6/6 :))
Fajne fotki, 1 i 3 od góry mi się najbardziej podobają...
...pozdrawiam i zapraszam do siebie http://urbanPL.blogspot.com
Wszystkie są super:)
Mi się wszystkie podobają:)
wika
Mi się podoba ostatnie^^
Wesołych Świąt i wesołego kurczaka życzy Anka
Biedny Deszczu co się z nim stało?:D
Rubon
exxxtra :) widac jak wiosna budzi się do zycia :) Bosko :)
Najlepsze pierwsze dwie ;]
Edzio-Pedzio
Prześlij komentarz