Ożesz! Identyczny, normalnie Dyru jak żywy!!!
Hehe... oj miałaś faze:D Świetny pomysł, a co do fotki, to mogłaby być troche jaśniejsza:)Także light:P
Oooo...nie widzialam Adasia- boski :D a kwaitki sliczne..żonkil wymiata :D
Prześlij komentarz
3 komentarze:
Ożesz! Identyczny, normalnie Dyru jak żywy!!!
Hehe... oj miałaś faze:D Świetny pomysł, a co do fotki, to mogłaby być troche jaśniejsza:)Także light:P
Oooo...nie widzialam Adasia- boski :D a kwaitki sliczne..żonkil wymiata :D
Prześlij komentarz