skip to main | skip to sidebar

Collide

środa, kwietnia 11, 2007

Adaś...

środa, kwietnia 11, 2007 | Autor: Kaśka | Edytuj post

Twórczość na lekcji historii...

3 komentarze:

urbanpl pisze...

Ożesz! Identyczny, normalnie Dyru jak żywy!!!

6:54 PM
Pakcia pisze...

Hehe... oj miałaś faze:D Świetny pomysł, a co do fotki, to mogłaby być troche jaśniejsza:)Także light:P

4:33 PM
Anonimowy pisze...

Oooo...nie widzialam Adasia- boski :D a kwaitki sliczne..żonkil wymiata :D

12:14 PM

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

o mnie

Moje zdjęcie
Kaśka
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2009 (8)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  września (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (2)
  • ►  2008 (15)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (4)
    • ►  stycznia (3)
  • ▼  2007 (63)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (3)
    • ►  października (2)
    • ►  września (4)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (8)
    • ▼  kwietnia (13)
      • bąbelki ?? ^^
      • glass ??^^
      • ROCK!!!
      • ^^
      • boredom...
      • maja?!
      • nature...
      • Adaś...
      • uff... wiosna
      • D...
      • po deszczu...
      • różyczka i troszku martwy robaczek ...
      • xD
    • ►  marca (12)
    • ►  lutego (13)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2006 (5)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  września (2)
    • ►  sierpnia (1)

Links

  • Google News