sobota, kwietnia 21, 2007

ROCK!!!



6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Wow, KAska fajne zblizenie zrobilas; ;) na samym poczatku myslałam ze to wielki mur , ale to chyba cegly są :) fajne, fajne

Pakcia pisze...

jaki klimat:D Świetne to ostatnie, brawo!!:]

Anonimowy pisze...

lol - weri gud pikczer. aj low dis pikczer. last pikczer is wery kul.
___----___----___-----___----___---
A tak powaznie to fajne ostatnie zdjecie :)

Anonimowy pisze...

Zizou bo to wielki mur chiński jestxD
Bardzo fajnie jest to ostatnie zdjęcie.. w ogóle fotk9i mi się podobają:)

Anonimowy pisze...

Super..szczegulnie to ostatnie

Anonimowy pisze...

Całkiem całkiem tylko drugie jakies takie dziwne