Heh, na przedostatnim to chyba są Gumijagody! Ładne kwiatki, aż czuć ich zapach :))
Jakie kolory...mmmm:) Dwa ostatnie są super!!:D Reszta oczywiście też;)
kurde mysalałm ze kwaitki są razem z Adasiem, a jednak nie :d no wiec jeszcze raz opisze ze sliczne ;)
Prześlij komentarz
3 komentarze:
Heh, na przedostatnim to chyba są Gumijagody! Ładne kwiatki, aż czuć ich zapach :))
Jakie kolory...mmmm:) Dwa ostatnie są super!!:D Reszta oczywiście też;)
kurde mysalałm ze kwaitki są razem z Adasiem, a jednak nie :d no wiec jeszcze raz opisze ze sliczne ;)
Prześlij komentarz