Ej, genialne!! Jest świetna ostrośc, są kolory, świetne poprostu! No i słodka pszczółka:P
No poprostu nie moge... to drugie to jak z National Geographic jest... Koniczyna dobra robota!!
ja piernicze! ej! świetne:) wymiatasz;)) a co do tego Adasia to pamiętam jak go... skręcałaś:D:D:D
O jaaa.Kaska szalejesz :d Jestesm pod wrazeniem..świetne ujecie :D mi by pewnie ta pszczólka dawno odleciała :) Do gazety jakiejsc trza dac :D
Heh, a co by było jakby cię użądliła? Zbliżenie jakbyś jej zdjęcie portretowe robiła :)
Prześlij komentarz
5 komentarze:
Ej, genialne!! Jest świetna ostrośc, są kolory, świetne poprostu! No i słodka pszczółka:P
No poprostu nie moge... to drugie to jak z National Geographic jest... Koniczyna dobra robota!!
ja piernicze! ej! świetne:) wymiatasz;)) a co do tego Adasia to pamiętam jak go... skręcałaś:D:D:D
O jaaa.Kaska szalejesz :d Jestesm pod wrazeniem..świetne ujecie :D mi by pewnie ta pszczólka dawno odleciała :) Do gazety jakiejsc trza dac :D
Heh, a co by było jakby cię użądliła? Zbliżenie jakbyś jej zdjęcie portretowe robiła :)
Prześlij komentarz