czwartek, kwietnia 26, 2007

glass ??^^




6 komentarze:

urbanpl pisze...

Wow, naprawdę trzeba mieć inwencję twórczą żeby z kawałków rozbitego szkła zrobić takie ładne fotki :D

Anonimowy pisze...

Są sliczne te zdjecia :) naprawde boskie :)

Anonimowy pisze...

są naprawde super (ostatnie dwa) Miazga :)

Anonimowy pisze...

A mi sie pierwsze i ostatnie najbardzije podobają:D wymiatasz Koniczyna^^

Anonimowy pisze...

wow! to ostatnie to na tapete sobie dałam! świetne:) te z poprzedniej notki tez zwłaszcza to 3:) pozdro

Anonimowy pisze...

Kasiu wymiatasz z tymi fotkami x) super :)Mania :D