Wow, naprawdę trzeba mieć inwencję twórczą żeby z kawałków rozbitego szkła zrobić takie ładne fotki :D
Są sliczne te zdjecia :) naprawde boskie :)
są naprawde super (ostatnie dwa) Miazga :)
A mi sie pierwsze i ostatnie najbardzije podobają:D wymiatasz Koniczyna^^
wow! to ostatnie to na tapete sobie dałam! świetne:) te z poprzedniej notki tez zwłaszcza to 3:) pozdro
Kasiu wymiatasz z tymi fotkami x) super :)Mania :D
Prześlij komentarz
6 komentarze:
Wow, naprawdę trzeba mieć inwencję twórczą żeby z kawałków rozbitego szkła zrobić takie ładne fotki :D
Są sliczne te zdjecia :) naprawde boskie :)
są naprawde super (ostatnie dwa) Miazga :)
A mi sie pierwsze i ostatnie najbardzije podobają:D wymiatasz Koniczyna^^
wow! to ostatnie to na tapete sobie dałam! świetne:) te z poprzedniej notki tez zwłaszcza to 3:) pozdro
Kasiu wymiatasz z tymi fotkami x) super :)Mania :D
Prześlij komentarz