poniedziałek, kwietnia 16, 2007

^^

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

Wowwww :) dzie Ty to zrobilas? Slicznie sie promienie slonca odbijają :)

urbanpl pisze...

Oooooo fajna fotka! Bardzo mi się podoba, taki klimat hawajski :D

islabonita pisze...

Aż poczułam powiew bryzy. Bardzo ładne

Anka

Anonimowy pisze...

Hmm.. miałam Ci skomentować wczoraj ale nie miałam do tego głowy.. Heh.. bardzo fajne zdjęcie.. przypomina mi wakacje:) to taki beztroski czas...

P.S: Czy to prawda że w niebie dają lody za darmo?xD

Anonimowy pisze...

Z TAMTEJ STRONY JEEEZIOOOORAAAAA! Z TAMTEJ STRONY JEEEZIOOOORAAAA! lol2 :D:D:D hehe... świetne, profesional;))


delcia

Anonimowy pisze...

Dreaming holidays:P Świetna ta fotka jest... aż nie chce sie siedziec w szkole... na infie..xP

Anonimowy pisze...

super zdjecie :) Miazga systemuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D