Wowwww :) dzie Ty to zrobilas? Slicznie sie promienie slonca odbijają :)
Oooooo fajna fotka! Bardzo mi się podoba, taki klimat hawajski :D
Aż poczułam powiew bryzy. Bardzo ładneAnka
Hmm.. miałam Ci skomentować wczoraj ale nie miałam do tego głowy.. Heh.. bardzo fajne zdjęcie.. przypomina mi wakacje:) to taki beztroski czas... P.S: Czy to prawda że w niebie dają lody za darmo?xD
Z TAMTEJ STRONY JEEEZIOOOORAAAAA! Z TAMTEJ STRONY JEEEZIOOOORAAAA! lol2 :D:D:D hehe... świetne, profesional;))delcia
Dreaming holidays:P Świetna ta fotka jest... aż nie chce sie siedziec w szkole... na infie..xP
super zdjecie :) Miazga systemuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
Prześlij komentarz
7 komentarze:
Wowwww :) dzie Ty to zrobilas? Slicznie sie promienie slonca odbijają :)
Oooooo fajna fotka! Bardzo mi się podoba, taki klimat hawajski :D
Aż poczułam powiew bryzy. Bardzo ładne
Anka
Hmm.. miałam Ci skomentować wczoraj ale nie miałam do tego głowy.. Heh.. bardzo fajne zdjęcie.. przypomina mi wakacje:) to taki beztroski czas...
P.S: Czy to prawda że w niebie dają lody za darmo?xD
Z TAMTEJ STRONY JEEEZIOOOORAAAAA! Z TAMTEJ STRONY JEEEZIOOOORAAAA! lol2 :D:D:D hehe... świetne, profesional;))
delcia
Dreaming holidays:P Świetna ta fotka jest... aż nie chce sie siedziec w szkole... na infie..xP
super zdjecie :) Miazga systemuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
Prześlij komentarz