poniedziałek, kwietnia 09, 2007

uff... wiosna







7 komentarze:

urbanpl pisze...

"Wiosna, radosna, tu świerk, tam sosna." Tak mi się jakoś rymem napisało :D Pierwsza i trzecia fotka bardzo fajne a ta druga ma jakieś dziwne ujęcie i niezbyt mi się spodobała, ale ogólnie LUX :D

Anonimowy pisze...

FAJNE:P

Anonimowy pisze...

Wlasnie to samo mialem napisac co urban. 1 i 3 fotka super! Ale ta druga jakos nie tego... :) A nie zgadzam sie ze slowem "mc syf" chyba mialo byc "mc bardzo dobrze zarcie" :D A piesek kozi jest przeeeeeeeeeefajny :))

pozdro

Anonimowy pisze...

fotki są świetne xD pierwsze dwie mi sie bardzo podobaja :)) a zreszta wszystkie sa sweet :)

Anonimowy pisze...

ładne sa i tyle


wika:)

islabonita pisze...

Pies z chustką pod szyją wymiata!! :)

Anonimowy pisze...

no 2 pierwsze sa extra bo to są sliczne kwiaty i w ogole extra pachną a trzecie cóz :d zólty jest fajny :D