"Wiosna, radosna, tu świerk, tam sosna." Tak mi się jakoś rymem napisało :D Pierwsza i trzecia fotka bardzo fajne a ta druga ma jakieś dziwne ujęcie i niezbyt mi się spodobała, ale ogólnie LUX :D
Wlasnie to samo mialem napisac co urban. 1 i 3 fotka super! Ale ta druga jakos nie tego... :) A nie zgadzam sie ze slowem "mc syf" chyba mialo byc "mc bardzo dobrze zarcie" :D A piesek kozi jest przeeeeeeeeeefajny :))
7 komentarze:
"Wiosna, radosna, tu świerk, tam sosna." Tak mi się jakoś rymem napisało :D Pierwsza i trzecia fotka bardzo fajne a ta druga ma jakieś dziwne ujęcie i niezbyt mi się spodobała, ale ogólnie LUX :D
FAJNE:P
Wlasnie to samo mialem napisac co urban. 1 i 3 fotka super! Ale ta druga jakos nie tego... :) A nie zgadzam sie ze slowem "mc syf" chyba mialo byc "mc bardzo dobrze zarcie" :D A piesek kozi jest przeeeeeeeeeefajny :))
pozdro
fotki są świetne xD pierwsze dwie mi sie bardzo podobaja :)) a zreszta wszystkie sa sweet :)
ładne sa i tyle
wika:)
Pies z chustką pod szyją wymiata!! :)
no 2 pierwsze sa extra bo to są sliczne kwiaty i w ogole extra pachną a trzecie cóz :d zólty jest fajny :D
Prześlij komentarz