Świetne 1, 3 i 5 czyli ostatnie:) Bush lubi Tymbarka:P
Trójlistna koniczyna :) yeach :D kiedys nawet znalazłam ale chyba podróbe :) ładnie :)
a i jeszcze jedno :d tymbark wisniow- jabłkowy jest niedobry :d ale pasuje do tych zdjęc :)
a mi smakuje :D
ostatnie zarąbiste :) Reszta tez fajna
Prześlij komentarz
5 komentarze:
Świetne 1, 3 i 5 czyli ostatnie:) Bush lubi Tymbarka:P
Trójlistna koniczyna :) yeach :D kiedys nawet znalazłam ale chyba podróbe :) ładnie :)
a i jeszcze jedno :d tymbark wisniow- jabłkowy jest niedobry :d ale pasuje do tych zdjęc :)
a mi smakuje :D
ostatnie zarąbiste :) Reszta tez fajna
Prześlij komentarz