piątek, kwietnia 13, 2007

boredom...







5 komentarze:

Pakcia pisze...

Świetne 1, 3 i 5 czyli ostatnie:) Bush lubi Tymbarka:P

Anonimowy pisze...

Trójlistna koniczyna :) yeach :D kiedys nawet znalazłam ale chyba podróbe :) ładnie :)

Anonimowy pisze...

a i jeszcze jedno :d tymbark wisniow- jabłkowy jest niedobry :d ale pasuje do tych zdjęc :)

Kaśka pisze...

a mi smakuje :D

Anonimowy pisze...

ostatnie zarąbiste :) Reszta tez fajna