poniedziałek, października 20, 2008


3 komentarze:

Anonimowy pisze...

bardzo fajnie :D
ale wiesz co lepiej sobie jakoś podpisuj swoje zdjiecia :D zeby inni sobie ich nie przywłaszczyli :D
poprzednie tez extra tylko szkoda ze jakis chlop tam wszedł :D ale nieszkodzi - robi wrazenie :D

aziala

Anonimowy pisze...

Świetne zdjęcie xD Jak popatrzy się na coś z innej perspektywy to od razu nabiera to nowego znaczenia ^^

Pakcia pisze...

jaki klimat, tak mroczno sie zrobiło ^^ i te kolory, piękne:*