poniedziałek, października 20, 2008 |
Autor:
Kaśka |
Edytuj post
3
komentarze:
Anonimowy
pisze...
bardzo fajnie :D ale wiesz co lepiej sobie jakoś podpisuj swoje zdjiecia :D zeby inni sobie ich nie przywłaszczyli :D poprzednie tez extra tylko szkoda ze jakis chlop tam wszedł :D ale nieszkodzi - robi wrazenie :D
3 komentarze:
bardzo fajnie :D
ale wiesz co lepiej sobie jakoś podpisuj swoje zdjiecia :D zeby inni sobie ich nie przywłaszczyli :D
poprzednie tez extra tylko szkoda ze jakis chlop tam wszedł :D ale nieszkodzi - robi wrazenie :D
aziala
Świetne zdjęcie xD Jak popatrzy się na coś z innej perspektywy to od razu nabiera to nowego znaczenia ^^
jaki klimat, tak mroczno sie zrobiło ^^ i te kolory, piękne:*
Prześlij komentarz