środa, października 08, 2008

w...

Wrocław...

5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Łaaał, świetne kolory xD
Cudne, aż chciałoby się tam pojechać ^^

Anonimowy pisze...

miasto piękne xD ale zdjęcie jeszcze ładniejsze ;) ;** ( nie miałam weny na pisanie komenta ;p)

Pakcia pisze...

widze, że sie poświęciłas do zdjęcia:):) I warto było, bo świetne ^^

Anonimowy pisze...

bylam zobaczylam i tez mi sie podobalo ;)
anka

Anonimowy pisze...

super zdjęcie:)):*
Ola