Łaaał, świetne kolory xDCudne, aż chciałoby się tam pojechać ^^
miasto piękne xD ale zdjęcie jeszcze ładniejsze ;) ;** ( nie miałam weny na pisanie komenta ;p)
widze, że sie poświęciłas do zdjęcia:):) I warto było, bo świetne ^^
bylam zobaczylam i tez mi sie podobalo ;)anka
super zdjęcie:)):*Ola
Prześlij komentarz
5 komentarze:
Łaaał, świetne kolory xD
Cudne, aż chciałoby się tam pojechać ^^
miasto piękne xD ale zdjęcie jeszcze ładniejsze ;) ;** ( nie miałam weny na pisanie komenta ;p)
widze, że sie poświęciłas do zdjęcia:):) I warto było, bo świetne ^^
bylam zobaczylam i tez mi sie podobalo ;)
anka
super zdjęcie:)):*
Ola
Prześlij komentarz