Super fotka! Niewiem co napisac :** Heheh hustawczka z naszego bskiegooo palcyku w bronowicach w xDD hee pozdrowaiam :***
Piękne zdięcie ... :D jak bedziesz szczesliwsza to daj kolorowe ... i usadz kogos tam :D AZIALA :D
Ładne, tylko troche smutne. Co to za tekst?
Huśtawa... Przypominają się czasy z wczesnego dzieciństwa, beztroska zabawa... Ehhhh
na zdjeciu tym widać taki przenikliwy... NIEPOKOJ! xD nice:) ;*
fajne
spoko obrazeczek fajna piosenka ide posłuchać ;)
mroczne, ale widac ze robila to zdjecie utalentowana ososba ;) ciekawe bardzo
huśtawka z kochanego palcyku xDPiekna fotka:)WIKA
uparciuch xD fotka fajna i tyle :) pozdrdobra serio to kolorystyka mi sie bardzo podoba... troszke jak scena z horru albo takie stare zdjecie z wspomnieniami z dziecinstwa :) i super to ze uchwycona w ruchu :) raczej nie mam zastrzezen :) :*
Prześlij komentarz
10 komentarze:
Super fotka! Niewiem co napisac :**
Heheh hustawczka z naszego bskiegooo
palcyku w bronowicach w xDD hee pozdrowaiam :***
Piękne zdięcie ... :D
jak bedziesz szczesliwsza to daj kolorowe ... i usadz kogos tam :D
AZIALA :D
Ładne, tylko troche smutne. Co to za tekst?
Huśtawa... Przypominają się czasy z wczesnego dzieciństwa, beztroska zabawa... Ehhhh
na zdjeciu tym widać taki przenikliwy... NIEPOKOJ! xD nice:) ;*
fajne
spoko obrazeczek fajna piosenka ide posłuchać ;)
mroczne, ale widac ze robila to zdjecie utalentowana ososba ;) ciekawe bardzo
huśtawka z kochanego palcyku xD
Piekna fotka:)
WIKA
uparciuch xD fotka fajna i tyle :) pozdr
dobra serio to kolorystyka mi sie bardzo podoba... troszke jak scena z horru albo takie stare zdjecie z wspomnieniami z dziecinstwa :) i super to ze uchwycona w ruchu :) raczej nie mam zastrzezen :) :*
Prześlij komentarz