poniedziałek, stycznia 28, 2008

fall in love?! :D


!!!

9 komentarze:

Anonimowy pisze...

swietne zdiecie :P
heh :P ale z otki nic nie rozumiem :P heheh pozdrawiam

Pakcia pisze...

Już sobie wyobrażam Twoje oczy, które pierwszy raz widzą ten napis:P Hehe;) A co do fotki to spoko, przekaz też ...^^

Anonimowy pisze...

oł maj gat ! Pikna notencja poprostu słit lajt i kjut ;*** Taka słitaśna że szokers ;* Buzzziam ;***

Anonimowy pisze...

bossskie:* masz talent kobieto xD

Anonimowy pisze...

o hehe :D Ale musiałas miec minke :D mmmm xD :))
A co do tego czy łatwo sie zakochac powiem tak:
Zakochac sie jest bardzo prosto ale... odkochac to juz wyższa szkoła jazdy... !
Pozdrawiam :*:*:* Fajnie zdiecie

Anonimowy pisze...

Kaisu jak by to bylo takie proste, jak jest napisane xD ale po za tym suuper zdjecie ;)Marysia :P

Anonimowy pisze...

nie bede komentowac twojego bloga! powiedzialam ze nie i nie skomentuje! nie licz na to!! a fotka jak kazda twoja zaje.bista ;]

Anonimowy pisze...

do zakochania jeden krok jeden jedyny i nic więcej :D fajna fotka

Anonimowy pisze...

ahh ten tymbark...

ładna ta fotka:)