sobota, marca 01, 2008

swing of moods...


10 komentarze:

Anonimowy pisze...

Super fotka! Niewiem co napisac :**
Heheh hustawczka z naszego bskiegooo
palcyku w bronowicach w xDD hee pozdrowaiam :***

Anonimowy pisze...

Piękne zdięcie ... :D
jak bedziesz szczesliwsza to daj kolorowe ... i usadz kogos tam :D

AZIALA :D

islabonita pisze...

Ładne, tylko troche smutne. Co to za tekst?

urbanpl pisze...

Huśtawa... Przypominają się czasy z wczesnego dzieciństwa, beztroska zabawa... Ehhhh

Anonimowy pisze...

na zdjeciu tym widać taki przenikliwy... NIEPOKOJ! xD nice:) ;*

Anonimowy pisze...

fajne

Anonimowy pisze...

spoko obrazeczek fajna piosenka ide posłuchać ;)

Anonimowy pisze...

mroczne, ale widac ze robila to zdjecie utalentowana ososba ;) ciekawe bardzo

Anonimowy pisze...

huśtawka z kochanego palcyku xD
Piekna fotka:)


WIKA

Anonimowy pisze...

uparciuch xD fotka fajna i tyle :) pozdr










dobra serio to kolorystyka mi sie bardzo podoba... troszke jak scena z horru albo takie stare zdjecie z wspomnieniami z dziecinstwa :) i super to ze uchwycona w ruchu :) raczej nie mam zastrzezen :) :*