piątek, stycznia 11, 2008

flame...




"...To be hurt
To feel lost
To be left out in the dark
To be kicked
When you’re down
To feel like you’ve been pushed around
To be on the edge of breaking down
When no one’s there to save you
No you don’t know what it’s like
Welcome to my life ..."

8 komentarze:

Anonimowy pisze...

fajne , ale ja sie teraz boje ognia :(

Anonimowy pisze...

aaaa uwielbiam sie bawic swieczkami, woskiem i w ogole :D nicccce :*

urbanpl pisze...

Fajne, szczęgólnie drugie, taka nietypowa kompozycja xD

Anonimowy pisze...

fajne;)
Szczegolnie to 2
:D

Pakcia pisze...

Nie no aż mi sie ciepło w sercu zrobiło:P Najlepsze 2!

Anonimowy pisze...

Cudne:} co ja więcej mogę powiedzieć:] tylko jedna miła rzecz mi się przypomina ze świeczką:D

Anonimowy pisze...

super zdjątka .... tesh lubie bawić sie świeczkami xD

Anonimowy pisze...

oo woow swietnie fotki !!! Naprawde :*** Pozdrwaiam Cię Kasiu !! :))
Masz talent!!! Wielki talent!! :)