piątek, stycznia 11, 2008
flame...
"...To be hurt
To feel lost
To be left out in the dark
To be kicked
When you’re down
To feel like you’ve been pushed around
To be on the edge of breaking down
When no one’s there to save you
No you don’t know what it’s like
Welcome to my life ..."
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
8 komentarze:
fajne , ale ja sie teraz boje ognia :(
aaaa uwielbiam sie bawic swieczkami, woskiem i w ogole :D nicccce :*
Fajne, szczęgólnie drugie, taka nietypowa kompozycja xD
fajne;)
Szczegolnie to 2
:D
Nie no aż mi sie ciepło w sercu zrobiło:P Najlepsze 2!
Cudne:} co ja więcej mogę powiedzieć:] tylko jedna miła rzecz mi się przypomina ze świeczką:D
super zdjątka .... tesh lubie bawić sie świeczkami xD
oo woow swietnie fotki !!! Naprawde :*** Pozdrwaiam Cię Kasiu !! :))
Masz talent!!! Wielki talent!! :)
Prześlij komentarz