piątek, stycznia 25, 2008

^^


To zdjęcie powstało jak zamarzałam na przystanku czekając na autobus widmo...

10 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ej to wyglada jak lodka:D albo kibel oO haha :D ale bardzo ladne:))Pozdrawiam ;*

islabonita pisze...

Skąd ja znam ten widok...

Anonimowy pisze...

Piękna fotka musisz chyba częsciej zamarzać pod tym wiaduktem:P
:*

Anonimowy pisze...

Hej ^^ Czy to czasem nie jest kościół ? Fajny ma kształt na tym zdjątku ;) Pozdro 4 U ;* Wpadnij na www.xx-motylek-xx.blog.onet.pl

Pakcia pisze...

Kibel:P:P Nie no mi to na kościół wygląda:) I miło sie kojarzy, bo zawsze na niego patrze, jak czekam na autobus do domu^^ Śliczny.

Anonimowy pisze...

fajne :P
to jest to ufo ?
tzn podobno łódz
zresztą ja nigdy nie wiem :P jaki to jest kształt :P

Anonimowy pisze...

hehe no wow zajefajna fotka dach kosxioła :D Mmmm Ty masz kobita talent!!!!Pozdro :*:*:*

Anonimowy pisze...

Titanic:D hehe... nie no - kościołek, sliczna fotka:*

Anonimowy pisze...

z kad ja znam ten zarys kosciola xD :PP choc ta fotka przypomina bardziej jakas lodke xD:PP Marysia ^^

Anonimowy pisze...

rzeczywiscie lodz taka... xD