Ej to wyglada jak lodka:D albo kibel oO haha :D ale bardzo ladne:))Pozdrawiam ;*
Skąd ja znam ten widok...
Piękna fotka musisz chyba częsciej zamarzać pod tym wiaduktem:P:*
Hej ^^ Czy to czasem nie jest kościół ? Fajny ma kształt na tym zdjątku ;) Pozdro 4 U ;* Wpadnij na www.xx-motylek-xx.blog.onet.pl
Kibel:P:P Nie no mi to na kościół wygląda:) I miło sie kojarzy, bo zawsze na niego patrze, jak czekam na autobus do domu^^ Śliczny.
fajne :Pto jest to ufo ? tzn podobno łódzzresztą ja nigdy nie wiem :P jaki to jest kształt :P
hehe no wow zajefajna fotka dach kosxioła :D Mmmm Ty masz kobita talent!!!!Pozdro :*:*:*
Titanic:D hehe... nie no - kościołek, sliczna fotka:*
z kad ja znam ten zarys kosciola xD :PP choc ta fotka przypomina bardziej jakas lodke xD:PP Marysia ^^
rzeczywiscie lodz taka... xD
Prześlij komentarz
10 komentarze:
Ej to wyglada jak lodka:D albo kibel oO haha :D ale bardzo ladne:))Pozdrawiam ;*
Skąd ja znam ten widok...
Piękna fotka musisz chyba częsciej zamarzać pod tym wiaduktem:P
:*
Hej ^^ Czy to czasem nie jest kościół ? Fajny ma kształt na tym zdjątku ;) Pozdro 4 U ;* Wpadnij na www.xx-motylek-xx.blog.onet.pl
Kibel:P:P Nie no mi to na kościół wygląda:) I miło sie kojarzy, bo zawsze na niego patrze, jak czekam na autobus do domu^^ Śliczny.
fajne :P
to jest to ufo ?
tzn podobno łódz
zresztą ja nigdy nie wiem :P jaki to jest kształt :P
hehe no wow zajefajna fotka dach kosxioła :D Mmmm Ty masz kobita talent!!!!Pozdro :*:*:*
Titanic:D hehe... nie no - kościołek, sliczna fotka:*
z kad ja znam ten zarys kosciola xD :PP choc ta fotka przypomina bardziej jakas lodke xD:PP Marysia ^^
rzeczywiscie lodz taka... xD
Prześlij komentarz