hmmm.... fajne (duchy) ... hehe :*
Cudne:) Ze mnie to tylko trampki zostały:P:D
ciekawe , to na sali gimnastycznej ? te ludziki zeczywiscie wygladają jak duchy :P
LOL, ta fota RZĄDZI xD
zacneeeeeeee.... x]
ołłłłłłłłł yes!!! Nie no fotka zarabiacha!!! Hehehee nono rzeczywscie jak by były duchy :D Dobra robota z ta fotka! Nie moge jest zajeb****a!!!!!!! hehe :* Pozdro
Yeah, rozgłośnia radia kasia&konik (K&K) xD Zawsze wiedziałam, ze ta szkole mozna zglosiac do "niedowiary" :D
Nice nice nice:* bardzo ciekawa i good idea:D pzdr od rockmanki:*
Yeah, jaka ja fotogeniczna xD świetne zdjęcie (nie dlatego że ja tam jestem o_O)... Wesołych Świąt! Anita
ejjjj ta fota jest przejebana :D tzn. zajebista :D miazdzy mi system maksymalnie :D extra, extra, extra :D
haha....lol xD ^^ świetne Marysia :*
Prześlij komentarz
11 komentarze:
hmmm.... fajne (duchy) ... hehe :*
Cudne:) Ze mnie to tylko trampki zostały:P:D
ciekawe , to na sali gimnastycznej ?
te ludziki zeczywiscie wygladają jak duchy :P
LOL, ta fota RZĄDZI xD
zacneeeeeeee.... x]
ołłłłłłłłł yes!!! Nie no fotka zarabiacha!!! Hehehee nono rzeczywscie jak by były duchy :D Dobra robota z ta fotka! Nie moge jest zajeb****a!!!!!!! hehe :* Pozdro
Yeah, rozgłośnia radia kasia&konik (K&K) xD Zawsze wiedziałam, ze ta szkole mozna zglosiac do "niedowiary" :D
Nice nice nice:* bardzo ciekawa i good idea:D pzdr od rockmanki:*
Yeah, jaka ja fotogeniczna xD świetne zdjęcie (nie dlatego że ja tam jestem o_O)... Wesołych Świąt! Anita
ejjjj ta fota jest przejebana :D tzn. zajebista :D miazdzy mi system maksymalnie :D extra, extra, extra :D
haha....lol xD ^^ świetne Marysia :*
Prześlij komentarz