sobota, grudnia 08, 2007

ghosts?^^

11 komentarze:

Anonimowy pisze...

hmmm.... fajne (duchy) ... hehe :*

Pakcia pisze...

Cudne:) Ze mnie to tylko trampki zostały:P:D

Anonimowy pisze...

ciekawe , to na sali gimnastycznej ?
te ludziki zeczywiscie wygladają jak duchy :P

urbanpl pisze...

LOL, ta fota RZĄDZI xD

Anonimowy pisze...

zacneeeeeeee.... x]

Anonimowy pisze...

ołłłłłłłłł yes!!! Nie no fotka zarabiacha!!! Hehehee nono rzeczywscie jak by były duchy :D Dobra robota z ta fotka! Nie moge jest zajeb****a!!!!!!! hehe :* Pozdro

islabonita pisze...

Yeah, rozgłośnia radia kasia&konik (K&K) xD Zawsze wiedziałam, ze ta szkole mozna zglosiac do "niedowiary" :D

Anonimowy pisze...

Nice nice nice:* bardzo ciekawa i good idea:D pzdr od rockmanki:*

Anonimowy pisze...

Yeah, jaka ja fotogeniczna xD świetne zdjęcie (nie dlatego że ja tam jestem o_O)... Wesołych Świąt! Anita

Anonimowy pisze...

ejjjj ta fota jest przejebana :D tzn. zajebista :D miazdzy mi system maksymalnie :D extra, extra, extra :D

Anonimowy pisze...

haha....lol xD ^^ świetne Marysia :*