To pierwsze zdjęcie jest zajebiaszcze!!! Ale pozostałe dwa też niczego sobie...
Tia Tymbark przepowie przyszlosc :P Dobre :D ^^ Bardoz fajny blog podoba mi sie ;)Zapraszam od mnie na tenbit ;)Olga
wlasnie pierwsze mi sie nie podoba, areszta jest okej ;) dokłądnie tak : wystarczy chcec..ale niestety nie zawsze tylko tyle :D
Mi sie to drugie podoba:) Świetniaste:D
nO A Mi sie podobają wszystkie:)
moim skromnym zdaniem najlepsze jest ostatnie. chociaz wszystkie ładne.. hehe pewnie ci za to zapłacili (tymbark). taka kryptoreklama :D
Prześlij komentarz
6 komentarze:
To pierwsze zdjęcie jest zajebiaszcze!!! Ale pozostałe dwa też niczego sobie...
Tia Tymbark przepowie przyszlosc :P Dobre :D ^^ Bardoz fajny blog podoba mi sie ;)Zapraszam od mnie na tenbit ;)
Olga
wlasnie pierwsze mi sie nie podoba, areszta jest okej ;) dokłądnie tak : wystarczy chcec..ale niestety nie zawsze tylko tyle :D
Mi sie to drugie podoba:) Świetniaste:D
nO A Mi sie podobają wszystkie:)
moim skromnym zdaniem najlepsze jest ostatnie. chociaz wszystkie ładne.. hehe pewnie ci za to zapłacili (tymbark). taka kryptoreklama :D
Prześlij komentarz