wtorek, maja 01, 2007

tymbark ci przepowie przyszłość ^^ lol



6 komentarze:

urbanpl pisze...

To pierwsze zdjęcie jest zajebiaszcze!!! Ale pozostałe dwa też niczego sobie...

Anonimowy pisze...

Tia Tymbark przepowie przyszlosc :P Dobre :D ^^ Bardoz fajny blog podoba mi sie ;)Zapraszam od mnie na tenbit ;)
Olga

Anonimowy pisze...

wlasnie pierwsze mi sie nie podoba, areszta jest okej ;) dokłądnie tak : wystarczy chcec..ale niestety nie zawsze tylko tyle :D

Pakcia pisze...

Mi sie to drugie podoba:) Świetniaste:D

Anonimowy pisze...

nO A Mi sie podobają wszystkie:)

islabonita pisze...

moim skromnym zdaniem najlepsze jest ostatnie. chociaz wszystkie ładne.. hehe pewnie ci za to zapłacili (tymbark). taka kryptoreklama :D