środa, maja 02, 2007

konik ^^


8 komentarze:

urbanpl pisze...

Hmmmmmm... Nazwa tego posta jakoś tak znajomo brzmi :)))

Anonimowy pisze...

Ładny konik ;)

Pakcia pisze...

Czemu nie dałaś tego najlepszego zdjęcia??:> [wiesz o jakim mówie xP]

A na drugim wyszedł jak osioł, ale i tak śliczny;)

Anonimowy pisze...

nie lubiekoni, a mam ich wpizdu :D lae ladnie, ladnie; )

Anonimowy pisze...

Ten temat to jakaś aluzja czy coś?:D Śliczny ten konik jest..

islabonita pisze...

co do tytułu, to... dobrze to ujęłaś :D
konie (jako zwierzęta:D) jednak mnie nie kręcą ;] poza tym spoko

Anonimowy pisze...

fajny Łonik:D yyy... tzn Konik:D

Anonimowy pisze...

wow !! jaki piekny konik :] Maryha :)