Hmmmmmm... Nazwa tego posta jakoś tak znajomo brzmi :)))
Ładny konik ;)
Czemu nie dałaś tego najlepszego zdjęcia??:> [wiesz o jakim mówie xP]A na drugim wyszedł jak osioł, ale i tak śliczny;)
nie lubiekoni, a mam ich wpizdu :D lae ladnie, ladnie; )
Ten temat to jakaś aluzja czy coś?:D Śliczny ten konik jest..
co do tytułu, to... dobrze to ujęłaś :D konie (jako zwierzęta:D) jednak mnie nie kręcą ;] poza tym spoko
fajny Łonik:D yyy... tzn Konik:D
wow !! jaki piekny konik :] Maryha :)
Prześlij komentarz
8 komentarze:
Hmmmmmm... Nazwa tego posta jakoś tak znajomo brzmi :)))
Ładny konik ;)
Czemu nie dałaś tego najlepszego zdjęcia??:> [wiesz o jakim mówie xP]
A na drugim wyszedł jak osioł, ale i tak śliczny;)
nie lubiekoni, a mam ich wpizdu :D lae ladnie, ladnie; )
Ten temat to jakaś aluzja czy coś?:D Śliczny ten konik jest..
co do tytułu, to... dobrze to ujęłaś :D
konie (jako zwierzęta:D) jednak mnie nie kręcą ;] poza tym spoko
fajny Łonik:D yyy... tzn Konik:D
wow !! jaki piekny konik :] Maryha :)
Prześlij komentarz