poniedziałek, maja 14, 2007

przypadek....








7 komentarze:

Anonimowy pisze...

Tia fadne fotreczki takie przyjrodnicze pozdro :)

urbanpl pisze...

Fajnie te mrówy popylają po kwiatku :D

Anonimowy pisze...

ej z tymi mrowkami SUPER!! za osyatnie trzy i jedno 1 daje 6/6 :P

PS:drugie zdjecie do kitu... ;]

islabonita pisze...

Ostatnie the best :) ! Gdzie robiłaś te fotki?

"To ojciec Kanaluka!" (lol) ;D

Anonimowy pisze...

Te kwiatki 4 od góry sa syfne, ale reszta extra! :) :D

Pakcia pisze...

Świetne są te mrówy i gwiazdeczka;) Ciekawe zbliżenia:D

Anonimowy pisze...

Hold Blumen :) Maryha x)