Tia fadne fotreczki takie przyjrodnicze pozdro :)
Fajnie te mrówy popylają po kwiatku :D
ej z tymi mrowkami SUPER!! za osyatnie trzy i jedno 1 daje 6/6 :PPS:drugie zdjecie do kitu... ;]
Ostatnie the best :) ! Gdzie robiłaś te fotki?"To ojciec Kanaluka!" (lol) ;D
Te kwiatki 4 od góry sa syfne, ale reszta extra! :) :D
Świetne są te mrówy i gwiazdeczka;) Ciekawe zbliżenia:D
Hold Blumen :) Maryha x)
Prześlij komentarz
7 komentarze:
Tia fadne fotreczki takie przyjrodnicze pozdro :)
Fajnie te mrówy popylają po kwiatku :D
ej z tymi mrowkami SUPER!! za osyatnie trzy i jedno 1 daje 6/6 :P
PS:drugie zdjecie do kitu... ;]
Ostatnie the best :) ! Gdzie robiłaś te fotki?
"To ojciec Kanaluka!" (lol) ;D
Te kwiatki 4 od góry sa syfne, ale reszta extra! :) :D
Świetne są te mrówy i gwiazdeczka;) Ciekawe zbliżenia:D
Hold Blumen :) Maryha x)
Prześlij komentarz