środa, maja 23, 2007

No i co tu dużo gadać...




12 komentarze:

Anonimowy pisze...

Świetny motyw:) Super wyszedł ten cień serca... Tylko co ma do niego knedel na ostatnim? xD

Kaśka pisze...

to przez przypadk :D:D:D

Anonimowy pisze...

Zarąbiste ! ! Kaśka!! Przeszłaś samą siebie!! Naprawde pierwsze i drugie zdjęcie super! Strasznie mi sie podoba! Daje 6/6 MAX!! Miazga!! Oby więcej takich rozkmin! Super... :))))

Anonimowy pisze...

OŁ GASZ!!!!! Kaska mega...super, extra, zawsze mnie to zastanawia czemu w cieniu jest serduszko...sliczne, naprawde extra motyw, jeszcze z tym slownikiem i w ogole...no juz niewiem co pisac..ale oby tak dalej :*!

urbanpl pisze...

Super pomysł a wykonanie jeszcze lepsze, 3 fotka się nadaje na okładkę do jakiejś książki!

Anonimowy pisze...

hehe ... na zaprszenie slubne ...jak ci to wyszło ze ten cien to serce..poprostu genialne..niesamowite..

Anonimowy pisze...

yyyy... nie wiem co powiedziec... wcięło mnie:D to jest po prostu piękne! z ta milością na początku fajnie wyszło;)) swoją drogą knedle tez mogą byc:D

Anonimowy pisze...

Super pomysł z tą obrączką i słownikiem:D daje do myślenia... Mi przynajmniej buzi:*

Anonimowy pisze...

Ale zajebisty pomysl mialas Kasiu bardzo fajnie to rozbilas tak no super ;) Fotki cool wogule to ty i Madzik T macie nie slychany talent ! Jestem bardzo szczera ! :*

Pakcia pisze...

łoooł... O.O super pomysł i wykonianie, szczególnie to pierwsze! Aż brak mi słów^^

islabonita pisze...

obraczka i milosc- fajny pomysł podoba mi się. mozna powiedziec ze sliczne :D

Anonimowy pisze...

boskie:)