Zarąbiste ! ! Kaśka!! Przeszłaś samą siebie!! Naprawde pierwsze i drugie zdjęcie super! Strasznie mi sie podoba! Daje 6/6 MAX!! Miazga!! Oby więcej takich rozkmin! Super... :))))
OŁ GASZ!!!!! Kaska mega...super, extra, zawsze mnie to zastanawia czemu w cieniu jest serduszko...sliczne, naprawde extra motyw, jeszcze z tym slownikiem i w ogole...no juz niewiem co pisac..ale oby tak dalej :*!
Ale zajebisty pomysl mialas Kasiu bardzo fajnie to rozbilas tak no super ;) Fotki cool wogule to ty i Madzik T macie nie slychany talent ! Jestem bardzo szczera ! :*
12 komentarze:
Świetny motyw:) Super wyszedł ten cień serca... Tylko co ma do niego knedel na ostatnim? xD
to przez przypadk :D:D:D
Zarąbiste ! ! Kaśka!! Przeszłaś samą siebie!! Naprawde pierwsze i drugie zdjęcie super! Strasznie mi sie podoba! Daje 6/6 MAX!! Miazga!! Oby więcej takich rozkmin! Super... :))))
OŁ GASZ!!!!! Kaska mega...super, extra, zawsze mnie to zastanawia czemu w cieniu jest serduszko...sliczne, naprawde extra motyw, jeszcze z tym slownikiem i w ogole...no juz niewiem co pisac..ale oby tak dalej :*!
Super pomysł a wykonanie jeszcze lepsze, 3 fotka się nadaje na okładkę do jakiejś książki!
hehe ... na zaprszenie slubne ...jak ci to wyszło ze ten cien to serce..poprostu genialne..niesamowite..
yyyy... nie wiem co powiedziec... wcięło mnie:D to jest po prostu piękne! z ta milością na początku fajnie wyszło;)) swoją drogą knedle tez mogą byc:D
Super pomysł z tą obrączką i słownikiem:D daje do myślenia... Mi przynajmniej buzi:*
Ale zajebisty pomysl mialas Kasiu bardzo fajnie to rozbilas tak no super ;) Fotki cool wogule to ty i Madzik T macie nie slychany talent ! Jestem bardzo szczera ! :*
łoooł... O.O super pomysł i wykonianie, szczególnie to pierwsze! Aż brak mi słów^^
obraczka i milosc- fajny pomysł podoba mi się. mozna powiedziec ze sliczne :D
boskie:)
Prześlij komentarz