Taaa ;D ale zdjęcie super ;DCzarownica ;D
:O boskie. nic dodać, nic ująćpozdrawiam !Beta
Wygląda jak profesjonalny plakat na jakiś spektakl teatralny . aziala
kojarzy mi sie z filmem 'nienawidze poniedzialkow'. ;d rzeczywiscie wyglada jak plakat i cholernie mi sie podoba. - masz szczery komentarz. ;dm.
Prześlij komentarz
4 komentarze:
Taaa ;D ale zdjęcie super ;D
Czarownica ;D
:O boskie.
nic dodać, nic ująć
pozdrawiam !
Beta
Wygląda jak profesjonalny plakat na jakiś spektakl teatralny .
aziala
kojarzy mi sie z filmem 'nienawidze poniedzialkow'. ;d
rzeczywiscie wyglada jak plakat i cholernie mi sie podoba. - masz szczery komentarz. ;d
m.
Prześlij komentarz