wtorek, grudnia 22, 2009

remont !!!

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Taaa ;D ale zdjęcie super ;D

Czarownica ;D

Anonimowy pisze...

:O boskie.
nic dodać, nic ująć

pozdrawiam !

Beta

Anonimowy pisze...

Wygląda jak profesjonalny plakat na jakiś spektakl teatralny .

aziala

Anonimowy pisze...

kojarzy mi sie z filmem 'nienawidze poniedzialkow'. ;d
rzeczywiscie wyglada jak plakat i cholernie mi sie podoba. - masz szczery komentarz. ;d

m.