Szkoda że tak rzadko dodajesz zdjęcia . Całkiem fajne .aziala
Właśnie! częściej dodawaj! xDach! jaki buntowniczy tekst! ;O xDDPrzecież to jest CuDnE mIśQ pYśKuuu ( i nie ma tutaj ironii!)xD
no tez mi sie podoba. a Andzi jak zwykle odwala. ;/i kontrast b. fajny. m.
Prześlij komentarz
3 komentarze:
Szkoda że tak rzadko dodajesz zdjęcia .
Całkiem fajne .
aziala
Właśnie! częściej dodawaj! xD
ach! jaki buntowniczy tekst! ;O xDD
Przecież to jest CuDnE mIśQ pYśKuuu ( i nie ma tutaj ironii!)xD
no tez mi sie podoba. a Andzi jak zwykle odwala. ;/
i kontrast b. fajny.
m.
Prześlij komentarz