mi osobiście bardzo się podoba . a tytuł jest bardzo piękny aż się troszkę wzruszyłam , ciężko pisac mi w tym momecie o moich uczyciach :( żartuje aziala
ale co do zdjęcia słowa jaknajbardziej szczere . znów ja : aziala
zdjęcie super ^^ świetnie się w tej wodzie odbija ;)a tytuł... prze boski xD!
e! dałabyś co nowego ;O
Prześlij komentarz
4 komentarze:
mi osobiście bardzo się podoba .
a tytuł jest bardzo piękny aż się troszkę wzruszyłam , ciężko pisac mi w tym momecie o moich uczyciach :(
żartuje
aziala
ale co do zdjęcia słowa jaknajbardziej szczere .
znów ja : aziala
zdjęcie super ^^ świetnie się w tej wodzie odbija ;)
a tytuł... prze boski xD!
e! dałabyś co nowego ;O
Prześlij komentarz