środa, marca 04, 2009

music...





"Everybody's changing
And I don't know why..."

"I try to stay awake and remember my name..."

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

najpiękniejszy instrument , najlepsze brzmienie ! oh ! uwielbiam słuchac gry na gitarze.
ciekawe zdjęcia :)

aziala

Anonimowy pisze...

Super masz te trampki ^^ hehe :))

Fajnie fotki


Olga

Anonimowy pisze...

śliczne trampki
a zdjecia b.ładne


wika

Anonimowy pisze...

Fajna gitara xD i fajne tramy ^^ Kasiu Konik naucz mnie kiedyś grać, co? xD

Anonimowy pisze...

łoo ty robiłaś te fory??
bossskiee trampy xD
justyna

Anonimowy pisze...

Gitara naprawdę dobra xD trampki też, ale tu o te struny chodzi no nie? xD ;*
Ola P.

Anonimowy pisze...

ta Twoja gitara jest okropna, nie da sie jej nastroić!xD może przez to że ma pęknięte pudło xDD
ale tak to nice:)
trenuj, trenuj ;))