najpiękniejszy instrument , najlepsze brzmienie ! oh ! uwielbiam słuchac gry na gitarze. ciekawe zdjęcia :)aziala
Super masz te trampki ^^ hehe :))Fajnie fotki Olga
śliczne trampkia zdjecia b.ładnewika
Fajna gitara xD i fajne tramy ^^ Kasiu Konik naucz mnie kiedyś grać, co? xD
łoo ty robiłaś te fory??bossskiee trampy xDjustyna
Gitara naprawdę dobra xD trampki też, ale tu o te struny chodzi no nie? xD ;* Ola P.
ta Twoja gitara jest okropna, nie da sie jej nastroić!xD może przez to że ma pęknięte pudło xDDale tak to nice:)trenuj, trenuj ;))
Prześlij komentarz
7 komentarze:
najpiękniejszy instrument , najlepsze brzmienie ! oh ! uwielbiam słuchac gry na gitarze.
ciekawe zdjęcia :)
aziala
Super masz te trampki ^^ hehe :))
Fajnie fotki
Olga
śliczne trampki
a zdjecia b.ładne
wika
Fajna gitara xD i fajne tramy ^^ Kasiu Konik naucz mnie kiedyś grać, co? xD
łoo ty robiłaś te fory??
bossskiee trampy xD
justyna
Gitara naprawdę dobra xD trampki też, ale tu o te struny chodzi no nie? xD ;*
Ola P.
ta Twoja gitara jest okropna, nie da sie jej nastroić!xD może przez to że ma pęknięte pudło xDD
ale tak to nice:)
trenuj, trenuj ;))
Prześlij komentarz