czwartek, lutego 26, 2009 |
Autor:
Kaśka |
Edytuj post
prezent na urodziny które mam za 11 dni xDDD
3
komentarze:
Anonimowy
pisze...
hu ha!~jestem pierwsza~! hahaha... and who;s the master? fajne trampochy... praktyczne prezzenty są najlepsze:D możesz mi kupić papier toaletowy na urodziny...xD lallalala wyczepiste:d
3 komentarze:
hu ha!~jestem pierwsza~!
hahaha... and who;s the master?
fajne trampochy...
praktyczne prezzenty są najlepsze:D
możesz mi kupić papier toaletowy na urodziny...xD
lallalala
wyczepiste:d
szpaner... :P
ale nice, takie inne:)
świetne zdjęcia :D :D
:) lubie je oglądac
ty i pakerówka obie macie talent :) ale ty masz krótszy starz :)
aziala
Prześlij komentarz