czwartek, lutego 26, 2009

trampasy xDDDD




prezent na urodziny które mam za 11 dni xDDD

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

hu ha!~jestem pierwsza~!
hahaha... and who;s the master?
fajne trampochy...
praktyczne prezzenty są najlepsze:D
możesz mi kupić papier toaletowy na urodziny...xD
lallalala
wyczepiste:d

Anonimowy pisze...

szpaner... :P
ale nice, takie inne:)

Anonimowy pisze...

świetne zdjęcia :D :D
:) lubie je oglądac
ty i pakerówka obie macie talent :) ale ty masz krótszy starz :)

aziala